ristretto.pl

Blog ogólnotematyczny o biznesie, szkole i modzie

Biznes

Nowe samochody dostawcze z finansowaniem

Nowe samochody dostawcze z finansowaniem

MAN FS to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od wielu lat finansuje pojazdy dla przedsiębiorstw zajmujących się spedycją.

Leasing samochodu dostawczego

Prawdą jest to, iż zakup ciągnika siodłowego za gotówkę, nawet w przypadku większych firm może być krokiem bardzo odważnym. Jak wiadomo, auta dostawcze, szczególnie te to spedycji międzynarodowej mogą kosztować ogromne sumy pieniędzy. Jak więc kupić auto dostawcze? Coraz więcej firm oraz dużych przedsiębiorstw korzysta z usług finansowania samochodów dostawczych. Co ważne, dotyczy to również zakupu aut dostawczych, autobusów itp. Każdy, kto jest zainteresowany pozyskaniem auta przeznaczonego do przewozu dużych ilości towaru, powinien rozważyć leasing, który na racjonalnych warunkach jest oferowany przez firmę MAN FS. Warto korzystać z takich opcji, ponieważ wiele osób pamięta ciężkie czasy w Polskiej gospodarce, gdzie wybierano auta używane pochodzenia zachodnioeuropejskiego. Teraz wszystko się zmienia i coraz więcej firm nawet tych mniejszych rodzinnych stać jest na leasingowanie auta nowego prosto z fabryki. Chcąc dowiedzieć się więcej, warto zapoznać się z katalogiem firmy.

MAN FS – zaufane usługi

Leasingowanie pojazdu dostawczego to jedna z form tzw. dźwigni finansowej, ponieważ jak wiadomo, zakup takiego auta za gotówkę w pełnej kwocie jest bardzo ryzykowne. Biorąc auto na leasing, zarabia on na siebie i jednocześnie można nim spłacać ratę. Jest to rozwiązanie, z którego korzystają ogromne firmy spedycyjne, w których flocie znaleźć można nawet kilkaset takich pojazdów. Nawet mniejsze firmy decydują się na Leasing samochodu dostawczego, po to, aby móc odciążyć się pewnymi kosztami, przy dalszym rozwoju firmy. MAN FS zapewnia usługi finansowania pojazdów, z których zadowolonych jest masa przedsiębiorców w całym kraju. Firma odpowiedzialna jest za doskonały kontakt z klientem od dnia podpisania umowy, aż do jej końca. Wysokość miesięcznych rat będzie wynikała ze zdolności klienta oraz oczywiście z tego, jak duża kwota zostanie włożona na początku. Wybierając usługi leasingowania, można odciążyć budżet firmy, przy jednocześnie ciągłym zarabianiu pojazdem leasingowym. Niezależnie od tego, które auto zostanie wybrane, można być pewnym, że będzie ono miało wkład w rozwój firmy. Korzystać z leasingu może każdy, niezależnie od tego, jaki charakter działalności prowadzi. Im wyższa wpłata własna, tym niższa rata miesięczna. Warto rozważyć leasingowanie auta dostawczego, ponieważ może to okazać się niezwykle ważnym krokiem w rozwoju firmy.

Udostępnij