Producenci kawy – LavAzza

lavazzaLavAzza to kolejna włoska marka o światowej renomie i wielkim uznaniu wśród kawoszy. LavAzza Polakom może kojarzyć się tylko i wyłącznie z kawiarniami ponieważ kilka lat temu tylko te markę można było odnaleźć. Kilka lat temu ta marka kojarzona była z dość wysoką półką kaw kupowanych na domowy użytek. Obecnie już opakowanie tej kawy nie budzi paniki i nie sieje spustoszenia w portfelach.

Misją firmy jest bycie ambasadorem klasycznego smaku włoskiego espresso na całym świcie. Dlatego też w całym procesie produkcji najważniejsza jest jakość. Upodobanie do LavAzza deklaruje około 75% Włochów.
Poniżej przedstawiamy listę kaw prezentowanych przez LavAzza:

LavAzza Grand Espresso
Kawa pochodząca z południowoamerykańskich wyżyn połączona z azjatycka mieszanka oraz ziarnami środkowoafrykańskimi. W konsekwencji dostajemy bogaty i pełny smak. Doskonała zarówno do ekspresu jak i do zalania wrzątkiem.

LavAzza Super Crema
LavAzza Super Crema to doskonała kawa do expresu z wysoka zawartością ziaren Arabica- 80% i 20% Robusty. Bardzo dobra do przyrządzenia jako Cappuccino oraz w kawach ze skondensowanym mlekiem. Może być używana dowolnie według upodobania. Bukiet aromatu tej kawy jest zachwycający.

LavAzza Top Class
LavAzza Top Class jest wyborna mieszanka azjatyckich ziaren. Można je rozpoznać po specyficznym słodkim aromacie. Doskonale skomponowana z ziarnami pochodzącymi z dojrzałych brazylijskich kaw. LavAzza Top Class to doskonały i zniewalający czekoladowy smak.

LavAzza Pienaroma
LavAzza Pienaroma to kawa w 100% złożona z ziaren Arabica pochodzących z najlepszych brazylijskich plantacji. Oferuje pachnący aromat wraz z kremowym, delikatnym i słodkawym posmakiem.

LavAzza Crema e Aroma
LavAzza Crema e Aroma jest mieszanka najlepszej Arabiki hodowanej w centralnej Ameryce Południowej oraz Robusty z Afryki. Silna,aromatyzowana kawa smakuje wyśmienicie zarówno w cappuccino jak i ze skondensowanym mlekiem.

LavAzza Dek
LavAzza Dek to bezkofeinowe espresso z doskonalą równowaga miedzy słodkimi brazylijskimi i azjatyckimi wyborami mieszanki. Lekka gorycz wyczuwalna podczas picia dopełnia jej wyborny smak.

LavAzza Gran Filtro
LavAzza Gran Filtro to prestiżowa mieszanka 100% Arabiki z górskich obszarów centralnej i południowej Ameryki. Już jedna filiżanka wystarczy aby poczuć jej doskonały smak, który trafia w gusta najwytrawniejszych kawoszy.

LavAzza Espresso Bar
LavAzza Espresso Bar zawiera mieszankę doskonałych kaw, dobieranych bardzo dokładnie. Do wysokiej jakości ziaren dodano pyszne czekoladowe dodatki co pogłębia jej wyśmienity smak.

źródło www.producencikawy.edu.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *