Kawa do biura – warto mieć ją pod ręką

kawa do biura

Większość pracowników przynosi ze sobą do pracy swoją własną kawę po to, aby na miejscu móc wypić ją w przerwie. Teraz jednak obserwuje się nowy trend – to pracodawcy dbają o to, aby klientom pracowało się wygodniej i udostępniają im profesjonalne ekspresy. Teraz można zrobić to jeszcze taniej, korzystając z usługi dzierżawy ekspresu wraz z regularnymi dostawami wyśmienitej kawy.

Kupno ekspresu do biura

Zakupienie ekspresu do kawy, zwłaszcza profesjonalnego, jest pokaźnym wydatkiem. Trzeba zapłacić za niego zwykle około 3000 złotych, a często cena jest jeszcze wyższa, gdy szuka się wysokiej klasy modelu. Dlatego dla firmy może być to pokaźny wydatek, zwłaszcza gdy zatrudnia ona mniejszą liczbę osób.

Ceny nie zrażają jednak wielu przedsiębiorców, którzy decydują się na takie inwestycje – zarówno dla siebie, jak i dla pracowników. Stały dostęp do wyśmienitej kawy jest zawsze plusem, ponieważ to dzięki niej można pracować jeszcze wydajniej. Dodatkowo pracownicy na pewno będą zadowoleni z takiego udogodnienia, zwłaszcza gdy firma zapewni im również dostęp do samej kawy i innych dodatków, przez co nie będą musieli samodzielnie wydawać na to pieniędzy.

Gdy zamierza się zakupić dobry ekspres do firmy, warto zrobić to w sklepach specjalizujących się w tego rodzaju branży. Można wtedy otrzymać profesjonalną pomoc w doborze odpowiedniego urządzenia, a także uzyskać atrakcyjne ceny. Na miejscu można też często kupić kawę ziarnistą lub mieloną.

A może wydzierżawić ekspres?

Aktualnie dzierżawą ekspresów do kawy zajmuje się wiele firm na terenie całej Polski. Ich adresy i oferty można łatwo znaleźć przez internet. Wiele z nich zapewnia swoim klientom pełną obsługę włącznie z dostarczaniem regularnie kawy oraz z obsługą serwisową, gdy ekspres sprawia problemy. Ceny są zachęcające, dlatego popularność takich właśnie usług stale rośnie.

Klienci biznesowi z Krakowa mogą wydzierżawić ekspresy w atrakcyjnych cenach w firmie G. H. BETA, która od lat zajmuje się zaopatrzeniem gastronomii i biznesu w kawę i ekspresy do kawy. W jej ofercie znajduje się kilka zróżnicowanych pakietów dla firm zależnie od liczby zatrudnianych przez nią pracowników i liczby wypijanych kaw. Do dyspozycji są wyłącznie najlepszej jakości ekipy Saeco oraz wyśmienita kawa ziarnista. Ceny rozpoczynają się od 110 złotych – zatrudnienie do 10 osób, liczba kaw do 20, a kończą na 990 złotych – zatrudnienie dla 25-50 osób, liczba kaw do 70-150 sztuk na dzień. Więcej na temat dzierżawy można poczytać na stronie firmy pod adresem: www.najlepsza-kawa.pl.

Kawa w biurze to dzisiaj powszedniość. Wielu pracowników przynosi ją samodzielnie, ale coraz częściej mogą oni także korzystać z zaplecza przygotowanego w tym celu przez swojego pracodawcę. Ma to wiele atutów – lepsza atmosfera w pracy, wyższa wydajność pracowników i ich poziom zadowolenia. Gdy zakupienie ekspresu nie wchodzi w grę ze względu na wysokie koszty, w takim przypadku można zdecydować się na tańsze rozwiązanie, a mianowicie na dzierżawę profesjonalnego ekspresu do kawy wraz z kawą i serwisem.

Have your say